Zabawa z policjantami
(fot. Anna Dembińska)
Bulwar Zygmunta Augusta był dzisiaj najbezpieczniejszym miejscem w Elblągu. A to za sprawą policyjnego festynu, który zorganizowano z okazji święta tej formacji w 100. rocznicę jej istnienia. Zobacz zdjęcia.