Wybrany wątek opinii

Znów to samo W O R D olsztyn rządzi Elbląg nie ma nic pomomo że wojewódzki.
(2019.07.21)
Jak ci źle to przeprowadź się do Olsztyna.
Żwirek (2019.07.21)
Powrót do komentarzy