21
21.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Policja jak zwykle nie miała nic szczególnego do zaoferowania. Dobrze, że inne służby były, uratowały sytuację.
(2019.07.21)

info

11  
  6
a można było bawić się w policjantów i złodziei czytaj "policjanci i jojo z pientom"
Balbina. (2019.07.21)

info

4  
  4
jaka policja taka zabawa
MietekPrzydrożny (2019.07.21)

info

9  
  3
Rodzice z dziećmi na festynie...a malkontenci jak zwykle to nie, tamto nie 600 lepsze od 500 itp. w tej formacji nigdy nie bylo pieniążków....dla was to budkę z piwem postawić lepiej...oczywiście darmowym tak jak was państwo nauczyło...
Johnny b (2019.07.21)
Tyle ludzi w koło a psy bez kaganca biegają
Wojcio90 (2019.07.21)

info

8  
  4
czy to prawda ze pozorantem w araku wscieklych psów byl jeden z komendantow emerytów? podobno za darmo wystapił, jezeli tak to wielkie brawa
pieswer (2019.07.21)
Odstaw już harnasia na bok.. Bo nic mądrego nie masz do powiedzenia
Wkwk (2019.07.21)
No nie wierzę. Moc atrakcji. Stary żółty symulator, co go z WORDU nawet MOSiR zabiera na zapchanie dziury, straż pożarna, graniczna, służba wiezienna, a ile atrakcji samej policji? Gdzie pokazowe pogonie, rajdy, symulowane akcje na lądzie i na wodzie, ewakuacje z płonących jednostek na lądzie i wodzie. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda.
(2019.07.22)

info

4  
  1
byle co to bylo, na poziomie gminnych impreza i to takich zapadlych dziur
Rewas (2019.07.22)

info

2  
  1
To prawda
(2019.07.22)