UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Straszna lipa z tymi obchodami policji. Atrakcji praktycznie zero albo wyświechtane na każdej imprezie, jedynie coś dla dzieci. Jeden pies bardzo wychudzony, chyba głodem tresowany. Gdyby nie Straż pożarna, SG, Ż. W. , S. W. , straż miejska, WORD i inni, "festyn" można by zamknąć na kilku metrach kwadratowych dla 120.000 miasta. Żenada.