UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnio coraz częściej kierowcy słabną albo zasypiają za kierownicą a może to będzie w przyszłości kolejny przywilej "szlachecki" np. on zasnął więc to nie jego wina przecież człowiek musi spać
Ostatnio coraz częściej kierowcy słabną albo zasypiają za kierownicą a może to będzie w przyszłości kolejny przywilej "szlachecki" np. on zasnął więc to nie jego wina przecież człowiek musi spać