UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnio coraz częściej kierowcy słabną albo zasypiają za kierownicą a może to będzie w przyszłości kolejny przywilej "szlachecki" np. on zasnął więc to nie jego wina przecież człowiek musi spać


Anuluj