UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Święta, Sylwester, środek nocy, najgorszy mróz lub najgorszy upał a chłopaki sprawnie działają. ! Pozdrowienia dla wszystkich strażaków, zarówno tych zawodowych jak i ochotników !
marekanarek
Święta, Sylwester, środek nocy, najgorszy mróz lub najgorszy upał a chłopaki sprawnie działają. ! Pozdrowienia dla wszystkich strażaków, zarówno tych zawodowych jak i ochotników !
marekanarek