UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Święta, Sylwester, środek nocy, najgorszy mróz lub najgorszy upał a chłopaki sprawnie działają. ! Pozdrowienia dla wszystkich strażaków, zarówno tych zawodowych jak i ochotników !

marekanarek

Anuluj