UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W dawnym budynku PGR i wszystko jasne !!! Zapewne dawni pracownicy i mieszkańcy tamtych terenów to zrobili, bo nudno na wsi się zrobiło. Coraz większe poczucie bezkarności na terenach wiejskich i to nie podlega dyskusji !!!


Anuluj