UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W dawnym budynku PGR i wszystko jasne !!! Zapewne dawni pracownicy i mieszkańcy tamtych terenów to zrobili, bo nudno na wsi się zrobiło. Coraz większe poczucie bezkarności na terenach wiejskich i to nie podlega dyskusji !!!