UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W dawnym budynku PGR i wszystko jasne !!! Zapewne dawni pracownicy i mieszkańcy tamtych terenów to zrobili, bo nudno na wsi się zrobiło. Coraz większe poczucie bezkarności na terenach wiejskich i to nie podlega dyskusji !!!