Uważaj. To nie policja wysyła takie maile...
Fot. KMP Elbląg
Dostałeś, dostałaś takiego maila od Komendy Głównej? Zastanawiasz się o jakie zarzuty chodzi i jakie postępowanie chodzi?To nie zastanawiaj się i nie otwieraj linku, bo... wtedy pewnie trzeba będzie przyjść na prawdziwą Policję, ale już jako ofiara oszustwa.