Wybrany wątek opinii

Ludzie są tak bezrefleksyjni, mało czujni, naiwni, lekkomyślni, nieroztropni, nieświadomi zagrożeń - że aż nie chce mi się wierzyć. Tyle się trąbi o oszustwach w internecie a ludzie dalej klikają w linki przysłane przez oszustów. Masakra!
(2025.12.17)
Ludzie to są cepy. Oszuści na każdej płaszczyźnie znajdą naiwniaka.
(2025.12.17)
Dokładnie! Wydaje mi się, że już w średniowieczu ludzie byli bardziej ogarnięci i zaradni. Dzisiaj, w dobie tak zaawansowanej technologii i dostępu do wiedzy (choć wiedza z mainstreamu jest głównie sfałszowana w wielu miejscach, ale to temat poboczny) ludzie powinni być wręcz TYTANAMI, których nic nie powstrzyma. A - jak wszyscy widzimy - jest zupełnie odwrotnie.
ernest (2025.12.18)
Powrót do komentarzy