UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie są tak bezrefleksyjni, mało czujni, naiwni, lekkomyślni, nieroztropni, nieświadomi zagrożeń - że aż nie chce mi się wierzyć. Tyle się trąbi o oszustwach w internecie a ludzie dalej klikają w linki przysłane przez oszustów. Masakra!


Anuluj