UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie są tak bezrefleksyjni, mało czujni, naiwni, lekkomyślni, nieroztropni, nieświadomi zagrożeń - że aż nie chce mi się wierzyć. Tyle się trąbi o oszustwach w internecie a ludzie dalej klikają w linki przysłane przez oszustów. Masakra!