UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstrzymał bym się od wydawania osądów, kto jest winny tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Nie każda starsza osoba łamie przepisy drogowe, w tym przypadku mogło tak być ale nie musiało. Polacy jak zwykle mają łatwość w ocenianiu i wydawaniu osądów.