UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wina leży po obu stronach, ale nie dzisiaj. Winę ponosi ten, który ustalił godziny otwarcia między 10.00 a 12.00 dla emerytów. Normalnie Pani byłaby już w domu z zakupami

Taka prawda

Anuluj