UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wina leży po obu stronach, ale nie dzisiaj. Winę ponosi ten, który ustalił godziny otwarcia między 10.00 a 12.00 dla emerytów. Normalnie Pani byłaby już w domu z zakupami
Taka prawda
Wina leży po obu stronach, ale nie dzisiaj. Winę ponosi ten, który ustalił godziny otwarcia między 10.00 a 12.00 dla emerytów. Normalnie Pani byłaby już w domu z zakupami
Taka prawda