Tak ma wyglądać elbląska Noc Sylwestrowa (aktualizacja)

50
28.12.2025
Tak ma wyglądać elbląska Noc Sylwestrowa (aktualizacja)
Zdjęcie z powitania w Elblągu w 2025 roku (fot. Mikołaj Sobczak, archiwum portEl.pl)
Odwołano miejską zabawę sylwestrową. Powodem są panujące w mieście i regionie warunki powodowe.

Tak pisaliśmy o tym, jak miała wyglądać miejska zabawa sylwestrowa:

 

Elbląg zaprasza mieszkańców oraz gości do wspólnego powitania Nowego Roku. 31 grudnia 2025 roku na Bulwarze Zygmunta Augusta odbędzie się impreza sylwestrowa pod hasłem „Sylwester w Formie 2025”.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00. Wieczór upłynie pod znakiem tanecznych brzmień oraz spektakularnego widowiska multimedialnego. O oprawę muzyczną zadbają DJ Funky Flex oraz DJ Matt Bukovski, którzy poprowadzą uczestników przez noc pełną rytmu i dobrej zabawy.

Kulminacyjnym momentem wydarzenia będzie Noworoczne Show Multimedialne o północy, poprzedzone życzeniami noworocznymi prezydenta Michała Missana. Tegoroczne powitanie Nowego Roku zapowiada się niezwykle efektownie – przygotowano 4 000 ładunków cichej pirotechniki, ponad 100 laserów oraz liczne efekty specjalne.

„Sylwester w Formie 2025” to propozycja dla wszystkich, łącząca nowoczesną technologię, muzykę i bezpieczną formę świętowania w przestrzeni miejskiej.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy do wspólnego powitania Nowego Roku w Elblągu!

 

Program:

22 DJ Funky Flex

22.30 DJ Matt Bukowski

23:55 życzenia noworoczne prezydenta miasta

00:00 noworoczne show multimedialne

00:20 DJ Funky Flex

01:30 zakończenie imprezy

 

Aktualizacja, 30 grudnia: Miejska zabawa sylwestrowa nie odbędzie się. Powodem są panujące warunki pogodowe.

red. na podst. inf. zespołu prasowego Biura Prezydenta Miasta

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak zwykle nic konkretnego, jak to na wsi. Nuda, nic się nie dzieje.
Pos (2025.12.22)
To lepiej włączyć sylwestra z Polsatem XD
(2025.12.22)

info

24  
  46
Dobrze, że o 23:30 się nie zaczyna
(2025.12.22)

info

22  
  13
Ładunki cichej pirotechniki to można mieć PO fasolowej lub grochowej.
(2025.12.22)
@Pos - Jak to w Olsztynie. Nic dodać nic ująć.
(2025.12.22)
@Pos - No tak wiadomo lepiej narzekać. Bukovski w Elblągu nareszcie :)
(2025.12.22)
PO fasolowej a zwłaszcza grochowej to można dostać tylko PiSorozwolnienia. Jakie PO? Nie ma żadnego PO.
(2025.12.22)
@Pos - Dla takich wieśniaków i tak zbyt wiele.
(2025.12.22)
Proszę poprawić informację: jest TEN show, a nie TO show. Dlatego powinno być: noworoczny show, a nie noworoczne show
Podatnik wymagający wiedzy (2025.12.22)

info

5  
  17
@Pos - Frombork ma większe atrakcje dla ciebie
(2025.12.22)