Remont nawierzchni na Struga. Apel drogowców

6
27.10.2025
Remont nawierzchni na Struga. Apel drogowców
fot. UM w Elblągu
Od wtorku, 28 października, rozpoczyna się remont nawierzchni ul. Struga. - Prosimy mieszkańców o przeparkowanie samochodów. Roboty wiązać się mogą z utrudnieniami i czasowym ograniczeniem przejazdu - apeluje Zarząd Dróg.

- Prosimy kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do znaków i poleceń osób kierujących ruchem. W przypadku konieczności dojazdu do nieruchomości wzdłuż przedmiotowego odcinka, prosimy o kontakt mieszkańców z pracownikami Elbląskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, którzy na miejscu kierują ruchem i pomogą w dojeździe do nieruchomości - informuje Departament Zarząd Dróg.

informacja UM Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Zlikwidować ZBK
(2025.10.27)

info

3  
  4
W końcu, ta droga to tragedia, już dawno takiej drogi nie widziałem z takimi dziurami
Kkj (2025.10.27)

info

3  
  1
Mają chodnik, ulicę. Ja takich luksusów nie mam, a płacę podatki równo z innymi. Kur..
(2025.10.27)

info

0  
  2
W końcu po 30 latach bez napraw! Dziękujemy!
(2025.10.27)

info

1  
  0
No to chyba ten Sąd się zlitował, I lewym oczkiem do nas zamrugał, i szczodrze dzisiaj nas obdarował, nikt już warjata teraz nie Struga. , będzie ulica tak jak sie patrzy, chyba, ze znowu zrobią teatrzyk, rozkopią wszystko tak dookoła, gdzie się podziała ulica moja
Bez kagańca (2025.10.28)

info

2  
  1
A co z chodnikami na których można miejscami połamać nogi. Ta ulica wymaga remontu generalnego, powinna mieć obniżone krawężniki żeby w trudnych sytuacjach można było wjechać też na chodnik. Może warto by pomyśleć o połączeniu z ulicą Staromiejską i płynny przejazd do Słonecznej w pasie jednokierunkowym. Osiedlowe drogi na tym kawałku Elbląga są wszystkie niedostosowane do obecnych potrzeb !!!
(2025.10.28)

info

1  
  0