UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A co z chodnikami na których można miejscami połamać nogi. Ta ulica wymaga remontu generalnego, powinna mieć obniżone krawężniki żeby w trudnych sytuacjach można było wjechać też na chodnik. Może warto by pomyśleć o połączeniu z ulicą Staromiejską i płynny przejazd do Słonecznej w pasie jednokierunkowym. Osiedlowe drogi na tym kawałku Elbląga są wszystkie niedostosowane do obecnych potrzeb !!!