UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No to chyba ten Sąd się zlitował, I lewym oczkiem do nas zamrugał, i szczodrze dzisiaj nas obdarował, nikt już warjata teraz nie Struga. , będzie ulica tak jak sie patrzy, chyba, ze znowu zrobią teatrzyk, rozkopią wszystko tak dookoła, gdzie się podziała ulica moja

Bez kagańca