UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No to chyba ten Sąd się zlitował, I lewym oczkiem do nas zamrugał, i szczodrze dzisiaj nas obdarował, nikt już warjata teraz nie Struga. , będzie ulica tak jak sie patrzy, chyba, ze znowu zrobią teatrzyk, rozkopią wszystko tak dookoła, gdzie się podziała ulica moja
Bez kagańca