UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z chodnikami na których można miejscami połamać nogi. Ta ulica wymaga remontu generalnego, powinna mieć obniżone krawężniki żeby w trudnych sytuacjach można było wjechać też na chodnik. Może warto by pomyśleć o połączeniu z ulicą Staromiejską i płynny przejazd do Słonecznej w pasie jednokierunkowym. Osiedlowe drogi na tym kawałku Elbląga są wszystkie niedostosowane do obecnych potrzeb !!!


Anuluj