UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coś mi się zdaje, że po prostu ludziska nie rozróżniają tych owadów. .. Ktoś tu wspomniał, że gniazda (takie pękate, lekko stożkowate, szarawe) robią szerszenie albo osy, a nie pszczoły. Poza tym szerszenie i osy są ŻÓŁTO - CZARNE, a pszczoły takie brunatnawe i latają inaczej, ale to już trzeba się trochę orientować. To że wszystkie żądlą, jest prawdą, ale po prostu trzeba się spokojnie zachowywać i trzymać z daleka.
Trochę.wiedzy.się.przyda