Wybrany wątek opinii
To nie osy,a szerszenie,chyba wyraznie napisli,czytaj ze zrozumieniem.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
9
13
Gdzie jest napisane że to szerzenie garbusiu?
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
@Zbyszek 1 - "jest gniazdo pszczół. " - gdzie tu w/g ciebie jest o szerszeniach?
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
Najpierw było os, a potem pszczół.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Coś mi się zdaje, że po prostu ludziska nie rozróżniają tych owadów. .. Ktoś tu wspomniał, że gniazda (takie pękate, lekko stożkowate, szarawe) robią szerszenie albo osy, a nie pszczoły. Poza tym szerszenie i osy są ŻÓŁTO - CZARNE, a pszczoły takie brunatnawe i latają inaczej, ale to już trzeba się trochę orientować. To że wszystkie żądlą, jest prawdą, ale po prostu trzeba się spokojnie zachowywać i trzymać z daleka.
Do moderacji
Odpowiedz
14
0