Wybrany wątek opinii

To nie osy,a szerszenie,chyba wyraznie napisli,czytaj ze zrozumieniem.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.06.05)
Gdzie jest napisane że to szerzenie garbusiu?
Janek11 (2019.06.05)
@Zbyszek 1 - "jest gniazdo pszczół. " - gdzie tu w/g ciebie jest o szerszeniach?
(2019.06.05)
Najpierw było os, a potem pszczół.
(2019.06.05)
Coś mi się zdaje, że po prostu ludziska nie rozróżniają tych owadów. .. Ktoś tu wspomniał, że gniazda (takie pękate, lekko stożkowate, szarawe) robią szerszenie albo osy, a nie pszczoły. Poza tym szerszenie i osy są ŻÓŁTO - CZARNE, a pszczoły takie brunatnawe i latają inaczej, ale to już trzeba się trochę orientować. To że wszystkie żądlą, jest prawdą, ale po prostu trzeba się spokojnie zachowywać i trzymać z daleka.
Trochę.wiedzy.się.przyda (2019.06.05)
Powrót do komentarzy