UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może w końcu otwórzcie most niski dla ruchu. Jak zamkną na czas remontu most Wyszyńskiego to będzie totalna masakra. Tymczasowy most nie wystarczy.


Anuluj