UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gosc5363 - Życzę Ci abyś miał w swoim domu pożar. Niech Ci zjara wszystko a ty i twoja rodzina z autem włącznie bądźcie poparzeni. Wtedy zaszczekasz inaczej

Jamaleg

Anuluj