UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elblążanka93 - Jestes tak glupia ze szkoda mi cie komentowac, sama pewnie do wiadra wpadłas jak sie rodziłas, durna babo ten glupek spalilby ludziom dom dorobek zycia, przez niego jest zalany sufit !!!

Mieszkaniec11

Anuluj