UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie zaparkowane auta to na 99% kierowca osobówki by zdążył zareagować. Policja i żandarmeria nie widzą problemu?
Gdyby nie zaparkowane auta to na 99% kierowca osobówki by zdążył zareagować. Policja i żandarmeria nie widzą problemu?