UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A te trepy to po co tam wyleźli? Czyżby potrącony to wojak? Oni tam potrafią na to przejście wchodzić po cwaniacku, bez zatrzymywania się i rozglądania jakby to był teren jednostki.

trepsy

Anuluj