UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A te trepy to po co tam wyleźli? Czyżby potrącony to wojak? Oni tam potrafią na to przejście wchodzić po cwaniacku, bez zatrzymywania się i rozglądania jakby to był teren jednostki.
trepsy
A te trepy to po co tam wyleźli? Czyżby potrącony to wojak? Oni tam potrafią na to przejście wchodzić po cwaniacku, bez zatrzymywania się i rozglądania jakby to był teren jednostki.
trepsy