Wybrany wątek opinii

A te trepy to po co tam wyleźli? Czyżby potrącony to wojak? Oni tam potrafią na to przejście wchodzić po cwaniacku, bez zatrzymywania się i rozglądania jakby to był teren jednostki.
trepsy (2026.06.23)
@trepsy - taaak tez zauwazylem ze wylażą jak chcą. .
(2026.06.23)
@trepsy - Ciekawe, czy byłbyś taki odważny i w twarz kogoś od trepów wyzwał? Nie wydaje mi się.
(2026.06.23)
@trepsy - Trochę szacunku dla munduru!!!! To Oni chronią i bronią twojego prawdopodobnie pustego czajnika....
(2026.06.23)
Raczej patrzą na swoje koryto...
(2026.06.23)
Naprawdę myślisz że cię obronią ??? Mogę ci powiedzieć co zrobią będą walić L quattro tak to się nazywa. A bronić będą cywile i rezerwiści.
(2026.06.23)
Oni za to zarabiają, może zadbają by ich szanowano, co? Ja też ciężko pracuję na ten kraj i jeszcze na wyborców pewnej partii co leniwym daje.
(2026.06.23)
Co robią? Te plecaki, co siły na boisku przy Królewieckiej biegać nie mają?
(2026.06.23)
Powrót do komentarzy