Wybrany wątek opinii
A te trepy to po co tam wyleźli? Czyżby potrącony to wojak? Oni tam potrafią na to przejście wchodzić po cwaniacku, bez zatrzymywania się i rozglądania jakby to był teren jednostki.
Do moderacji
Odpowiedz
12
10
@trepsy - taaak tez zauwazylem ze wylażą jak chcą. .
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
@trepsy - Ciekawe, czy byłbyś taki odważny i w twarz kogoś od trepów wyzwał? Nie wydaje mi się.
Do moderacji
Odpowiedz
5
9
@trepsy - Trochę szacunku dla munduru!!!! To Oni chronią i bronią twojego prawdopodobnie pustego czajnika....
Do moderacji
Odpowiedz
8
11
Raczej patrzą na swoje koryto...
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Naprawdę myślisz że cię obronią ??? Mogę ci powiedzieć co zrobią będą walić L quattro tak to się nazywa. A bronić będą cywile i rezerwiści.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Oni za to zarabiają, może zadbają by ich szanowano, co? Ja też ciężko pracuję na ten kraj i jeszcze na wyborców pewnej partii co leniwym daje.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Co robią? Te plecaki, co siły na boisku przy Królewieckiej biegać nie mają?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0