UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Typowy szczeniak z gilami pod nosem ! Takie puste wieśniackie neby powinny być eliminowane na kilka lat do [pudła!!!! Nie pierwszy raz jechał pijany i wszyscy o tym wiedzą co go znają !!! Oj, będziemy sąsiada palcami wytykać!!!!! Będzie kanałami jak szczur chodził !