UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Typowy szczeniak z gilami pod nosem ! Takie puste wieśniackie neby powinny być eliminowane na kilka lat do [pudła!!!! Nie pierwszy raz jechał pijany i wszyscy o tym wiedzą co go znają !!! Oj, będziemy sąsiada palcami wytykać!!!!! Będzie kanałami jak szczur chodził !


Anuluj