UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Typowy szczeniak z gilami pod nosem ! Takie puste wieśniackie neby powinny być eliminowane na kilka lat do [pudła!!!! Nie pierwszy raz jechał pijany i wszyscy o tym wiedzą co go znają !!! Oj, będziemy sąsiada palcami wytykać!!!!! Będzie kanałami jak szczur chodził !