UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z jakiego powodu taki niski mandat? Uważam, że początkujących kierowców jeżdżących brawurowo należy karać wysokimi mandatami, aby nauczyć ich pokory i ostudzić "ułańską fantazję". Przecież ten wypadek mógł się skończyć zupełnie inaczej. Na szczęście tak się nie stało, ale ilu kierowców przez nieodpowiedzialnego "rajdowca" straciło czas inerwy.


Anuluj