UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z jakiego powodu taki niski mandat? Uważam, że początkujących kierowców jeżdżących brawurowo należy karać wysokimi mandatami, aby nauczyć ich pokory i ostudzić "ułańską fantazję". Przecież ten wypadek mógł się skończyć zupełnie inaczej. Na szczęście tak się nie stało, ale ilu kierowców przez nieodpowiedzialnego "rajdowca" straciło czas inerwy.