Kierowca jeepa uderzył w dom w Borzynowie

44
11.04.2020
Kierowca jeepa uderzył w dom w Borzynowie
fot.Michał Skroboszewski
Do poważnego wypadku doszło dziś (10 kwietnia) w Borzynowie (gm. Pasłęk) około godz. 22.30. 37-letni mężczyzna kierujący jeepem uderzył w budynek mieszkalny. Poszkodowany został zabrany do szpitala. Zobacz więcej zdjęć.

- Kierujący jechał od strony Elbląga w kierunku Pasłęka. Na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył w stojący przy drodze budynek w Borzynowie. Mężczyzna jechał sam, został zabrany do szpitala wojewódzkiego w Elblągu – mówi policjant prowadzący działania wyjaśniające okoliczności wypadku.
   Strażacy musieli rozciąć samochód, by wydostać ze środka rannego mężczyznę. 37-latek był przytomny. Z uwagi na obrażenia policjanci nie mieli możliwości przebadać stanu trzeźwości poszkodowanego. W szpitalu zostanie pobrana od niego krew.
   Policjanci wyjaśniają, jak doszło do tego wypadku.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Horus - jeep you rajt
(2020.04.11)
za kare zaszczepić koronawirusem wtedy zmądrzeje
(2020.04.11)
niewyjaśnione przyczyny heh zapewne za ciężka nóżka
(2020.04.11)

info

27  
  5
mógł rozwalić się w rowie a tak tylko narobił kłopotów rodzinie tam mieszkającej przez dziurę jak mają zachować teraz kwarantanne
(2020.04.11)
puste drogi bo ludzi pozamykali to ten co niby z "pracy wracał"depnął lekko za mocno i masz babo placek albo masz dziurę w ścianie
(2020.04.11)

info

15  
  6
Ta rodzina nie miała żadnej kwaratany
(2020.04.11)
jakoś mi się wydaje że jeepem to było ze 20 lat temu. Szrotem jesteś i w szrot się obrócisz. A jaka rejestracja ?
złoty_melon (2020.04.11)
@złoty_melon - Fajna, noooo przednia trochę mniej. .. .
(2020.04.11)
Coś tu nie tak. Jechał sam?to skąd ta dziura w szybie od strony pasażera?to raz, a dwa:wypadek o ok. 22.30.artykuł wrzucony o 00.03 i nie wiadomo (po 1.5 godz. )czy był trzeżwy?
(2020.04.11)
Ortografii uczyli się w szkole TVP
(2020.04.11)