UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coś tu nie tak. Jechał sam?to skąd ta dziura w szybie od strony pasażera?to raz, a dwa:wypadek o ok. 22.30.artykuł wrzucony o 00.03 i nie wiadomo (po 1.5 godz. )czy był trzeżwy?


Anuluj