UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jakoś mi się wydaje że jeepem to było ze 20 lat temu. Szrotem jesteś i w szrot się obrócisz. A jaka rejestracja ?

złoty_melon

Anuluj