Wybrany wątek opinii
jakoś mi się wydaje że jeepem to było ze 20 lat temu. Szrotem jesteś i w szrot się obrócisz. A jaka rejestracja ?
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@złoty_melon - Fajna, noooo przednia trochę mniej. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Coś tu nie tak. Jechał sam?to skąd ta dziura w szybie od strony pasażera?to raz, a dwa:wypadek o ok. 22.30.artykuł wrzucony o 00.03 i nie wiadomo (po 1.5 godz. )czy był trzeżwy?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1