A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widac po uszkodzeniach auta ze predkosc byla duza!a mury wiadomo jak to kiedys solidnie budowali.nie trza testowac...
Maseczki baranie są a dziura w ścinie to nie problem ????
"niewyjaśnione przyczyny heh zapewne za ciężka nóżka"- Raczej na 100% za ciężka nóżka a do tego niepoukładane w główce.
"Ortografii uczyli się w szkole TVP"- To pustaki raczej o Tobie świadczy źle !!! To ja już wolę czytać artykuł z błędami niż czytać takie komentarze jak tego głupka !!!
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej się nie kompromtuj bardziej.
Czytając większość komentarzy można odnieść wrażenie że to miasto zamieszkują idioci ,więc zamiast pisać bzdury zajmijcie czymś co nie wymaga głębszego rozumowania
@Ktośzpółnocy - Potwierdzam myśl przewodnią tego komentarza, w pełni oddaje stan umysłu i poziom intelektualny "elblongów ".
Zrobil klasyczny wjazd na chate.
Pewnie tamtędy wyleciał ,a później cisnął sie w mur beton
A Jeep taki Ładny był ,Amerykański!!!