Jutro premiera u Sewruka

2
15.04.2011
Jutro premiera u Sewruka
Starsi Panowie, czyli Tomasz Czajka i Marcin Tomasik oraz...Lesław Ostaszkiewicz (fot. AD)
W sobotę 16 kwietnia o godz. 20 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbędzie się premiera spektaklu "Starsi Panowie Dwaj. Mambo Spinoza" w reżyserii Julii Wernio. Zobacz fotoreportaż z II próby generalnej.
Więcej o wydarzeniu: Humor w eleganckim wydaniu
   
A

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Powinniśmy być dumni, że w Elblągu gościł i zawiadował teatrem Pan Sewruk. Pamiętam jako pachole, ze po sztuce znane osobistoście, zapraszały Mistrza na "kolacyjkę''. .. wódeczkę pił z dyskcyncją i z namaszcenieniem. ..
(2011.04.15)

info

0  
  0
A o tym portEL nie poinformował ,tylko jak nie OLIMPIA ,to teatr i na dwrót,ech... http://www.razemztoba.pl/index.php?NS=srodek&nrartyk=6782
Kot MAURYCY (2011.04.16)

info

0  
  0