UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinniśmy być dumni, że w Elblągu gościł i zawiadował teatrem Pan Sewruk. Pamiętam jako pachole, ze po sztuce znane osobistoście, zapraszały Mistrza na "kolacyjkę''. .. wódeczkę pił z dyskcyncją i z namaszcenieniem. ..


Anuluj