UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Powinniśmy być dumni, że w Elblągu gościł i zawiadował teatrem Pan Sewruk. Pamiętam jako pachole, ze po sztuce znane osobistoście, zapraszały Mistrza na "kolacyjkę''. .. wódeczkę pił z dyskcyncją i z namaszcenieniem. ..