Elegancja, która dobrze na nim leży

8
03.07.2019
Elegancja, która dobrze na nim leży
Paweł Walkiewicz w salonie mody męskiej Adonis przekonał się, że dobrze skrojony garnitur dodaje pewności siebie (fot. Anna Dembińska)
Dobrze skrojony garnitur ze szlachetnej tkaniny, który pasuje jak ulał to atrybut zadbanego i eleganckiego mężczyzny. Nie oznacza to jednak, że ten klasyczny ubiór musi być nudny, wręcz przeciwnie. "Podrasowany" odpowiednimi dodatkami potrafi zbudować wizerunek i dodać pewności siebie każdemu mężczyźnie. Najlepiej dobierać go pod okiem profesjonalistów, o czym przekonał się Paweł Walkiewicz, uczestnik programu "Bądź panem swojego wyglądu", który odwiedził salon mody męskiej Adonis. Zobacz więcej zdjęć. 
- Wprawdzie mam taki elegancki zestaw, w którym czułem się dobrze, ale przestał dobrze na mnie leżeć w związku z tym, że przytyłem – przyznaje Paweł. - Tym bardziej cieszę się, że udało się coś wybrać, będę mógł założyć to na przykład na święta czy na rozmowę o pracę.
   W salonie Adonis, który znajduje się przy ul. Brzozowej 4c, nie brakuje fasonów i kolorów.
   - Nie było problemu z doborem odpowiedniego garnituru dla pana Pawła, dlatego, że mamy duży asortyment. Tak samo było również w przypadku koszuli, wybieraliśmy ją tak, aby pasowała do reszty, nie musieliśmy opierać się wyłącznie na rozmiarze – opowiada Anna Tazuszel z salonu mody męskiej Adonis (tradycyjnie ostateczny look Pawła pokażemy podczas finału - red.)
   Jak dodaje miejsce to specjalizuje się w doborze garniturów, choć można tam również znaleźć elementy casualowego ubioru.
   - Coś dla siebie znajdą panowie o każdym typie sylwetki, jest możliwość kompletowania spodni oraz marynarek z różnych zestawów. Można u nas również wybrać koszulę, krawat czy muchę, buty, szelki, spinki do mankietów, aż po bieliznę. Na zimę oraz na wiosnę proponujemy płaszcze oraz kurtki. Słowem mamy wszystko to, czego potrzebują mężczyźni, aby się elegancko ubrać – wyjaśnia Anna Tazuszel.
   Była też okazja, żeby zapytać o to, co jest modne.
   - W Polsce królują różne odcienie koloru granatowego: latem jaśniejsze, aż po błękit, a zimą ciemniejsze. Jeśli mówimy o rzeczach casualowych to bardzo korzystnie wygląda na przykład marynarka w brązowo - granatową kratkę, brązowe spodnie i granatowe buty. Taki zestaw bardzo dobrze się sprawdza, a jeśli założymy do tego na przykład krawat czy muchę to będzie elegancko – opowiada Anna Tazuszel.
   
   Naszym uczestnikiem opiekuje się grono doświadczonych specjalistów.
Elegancja, która dobrze na nim leży
O skórę Pawła zadbała Klinice Medesta, Dermatologia i Medycyna Estetyczna. Poprawą jego kondycji oraz ksztaltem sylwetki zajmuje się Endorfina FIT, odpowiednią dieta przygotowuje Food and Fit, catering dietetyczny. O oprawę oczu zadbał Salon Optylux, a o piękny uśmiech dba Poradnia stomatologiczna Bella Dent. Dopełnieniem całości oraz przysłowiową "kropką nad i" będzie fryzura, a wykonują ją mistrzowie z Salonu Fryzjerskiego Point. 
   Bądźcie na bieżąco, zaglądajcie do nas i kibicujcie Pawłowi, zapraszamy także na naszego Facebooka
,

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

-Uwaga!Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję. -a dlaczego opinia ma być przez kogoś zatwierdzana jak nie jest wulgarna itd? pozdrawiam dlatego brak komentarzy pod tym artykułem? A lubie tą strone ale tego się nie spodziewałem.
kriskris (2019.07.03)

info

18  
  1
W czarnym garniturze wygląda najlepiej.
(2019.07.03)

info

4  
  3
Czy każdy z nas musi być idealny? Moim zdaniem nie. To co się teraz wyprawia to gruba przesada. Zamiast skupiać się na swoim wyglądzie stańmy się bardziej życzliwi dla drugiego człowieka. Czy nie wystarczy mniej jeść, wprowadzić więcej ruchu na świeżym powietrzu i zaakceptować siebie?.
(2019.07.03)
Super! Powodzenia!
(2019.07.03)

info

5  
  3
Skoro pan Paweł się zgłosił do takiego programu, to widocznie go potrzebował i chciał w nim wziąć udział. I to też jest okej. Nikt nikogo do niczego nie przymusza.
Ailatan (2019.07.03)
No drugi Komorowski jak ta lala.Kupta chlopu porzadne buty bo niedosc,ze wyglada jak sierota boza,to jeszcze te sandaly.
Krysia (2019.07.03)

info

0  
  0
Polecam przeczytać książkę ,,Dzikie serce" Eldredge.
(2019.07.04)

info

1  
  0
Klient w krawacie jest mniej awanturujący się 
(2019.07.04)