UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro pan Paweł się zgłosił do takiego programu, to widocznie go potrzebował i chciał w nim wziąć udział. I to też jest okej. Nikt nikogo do niczego nie przymusza.
Ailatan
Skoro pan Paweł się zgłosił do takiego programu, to widocznie go potrzebował i chciał w nim wziąć udział. I to też jest okej. Nikt nikogo do niczego nie przymusza.
Ailatan