UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro pan Paweł się zgłosił do takiego programu, to widocznie go potrzebował i chciał w nim wziąć udział. I to też jest okej. Nikt nikogo do niczego nie przymusza.

Ailatan

Anuluj