Wybrany wątek opinii

Czy każdy z nas musi być idealny? Moim zdaniem nie. To co się teraz wyprawia to gruba przesada. Zamiast skupiać się na swoim wyglądzie stańmy się bardziej życzliwi dla drugiego człowieka. Czy nie wystarczy mniej jeść, wprowadzić więcej ruchu na świeżym powietrzu i zaakceptować siebie?.
(2019.07.03)
Skoro pan Paweł się zgłosił do takiego programu, to widocznie go potrzebował i chciał w nim wziąć udział. I to też jest okej. Nikt nikogo do niczego nie przymusza.
Ailatan (2019.07.03)
Klient w krawacie jest mniej awanturujący się 
(2019.07.04)
Powrót do komentarzy