UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

-Uwaga!Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję. -a dlaczego opinia ma być przez kogoś zatwierdzana jak nie jest wulgarna itd? pozdrawiam dlatego brak komentarzy pod tym artykułem? A lubie tą strone ale tego się nie spodziewałem.

kriskris

Anuluj