UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
-Uwaga!Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję. -a dlaczego opinia ma być przez kogoś zatwierdzana jak nie jest wulgarna itd? pozdrawiam dlatego brak komentarzy pod tym artykułem? A lubie tą strone ale tego się nie spodziewałem.
kriskris