UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy każdy z nas musi być idealny? Moim zdaniem nie. To co się teraz wyprawia to gruba przesada. Zamiast skupiać się na swoim wyglądzie stańmy się bardziej życzliwi dla drugiego człowieka. Czy nie wystarczy mniej jeść, wprowadzić więcej ruchu na świeżym powietrzu i zaakceptować siebie?.