UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak komuś nie podoba się przytulanie, to proponuje od razu zaaplikować sobie kule w łeb; ). Ehh chciałbym widzieć twarze tych wszystkich malkontentów. Ciekawe ilu jest takich odważnych, co by publicznie potrafiło powiedzieć, to co wypisuje na elbląskich portalach.

kibic84

Anuluj