UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hejterzy. Trochę otwartości na świat. Siedzicie w pracy, w domu, przed kompem i nawet nie wiecie, co się dzieje. Wyjdźcie z domu, spójrzcie na świat przez różowe okulary. Zaangażuje sie w to, co się dzieje w naszym społeczeństwie. Taki dzień to dla was głupota i strata czasu, a wiecie jak poprawia humor w takie deszczowe dni ? To jest krok w bok, od monotonii życia. Do przodu Elbląg ! Niech się dzieje !

tavar

Anuluj