UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak komuś nie podoba się przytulanie, to proponuje od razu zaaplikować sobie kule w łeb; ). Ehh chciałbym widzieć twarze tych wszystkich malkontentów. Ciekawe ilu jest takich odważnych, co by publicznie potrafiło powiedzieć, to co wypisuje na elbląskich portalach.

kibic84