UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak komuś nie podoba się przytulanie, to proponuje od razu zaaplikować sobie kule w łeb; ). Ehh chciałbym widzieć twarze tych wszystkich malkontentów. Ciekawe ilu jest takich odważnych, co by publicznie potrafiło powiedzieć, to co wypisuje na elbląskich portalach.
kibic84