UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może ktoś wreszcie zauważy że to ELBLĄG i ustawi ograniczenia prądkości do conajmniej 70km/h. Wyjazdy są tragiczne, niedawno tam toś zgiol


Anuluj