UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może ktoś wreszcie zauważy że to ELBLĄG i ustawi ograniczenia prądkości do conajmniej 70km/h. Wyjazdy są tragiczne, niedawno tam toś zgiol
Może ktoś wreszcie zauważy że to ELBLĄG i ustawi ograniczenia prądkości do conajmniej 70km/h. Wyjazdy są tragiczne, niedawno tam toś zgiol