UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Piszę to do pani, która w czwartek ok godz 7.20,jadąc białym samochodem (nie rozpoznałam marki ) w kierunku ul Bema, zatrzymała się na przystanku autobusowym przy ul Grota Roweckiego (koło pomnika ) i wysadziła chłopca ok 7-9 lat (ucznia szkoły muzycznej najprawdopodobniej). Synek po pani odjeździe przebiega przez ulicę na czerwonym świetle, widziałam to dwukrotnie, co prawda rozgląda się, i stara się być ostrożny ale jednak jest to zagrożenie. Wiem że to może nie miejsce na ten wpis wobec tragedii rannych w wypadku, ale liczę na to że mama tego chłopca to przeczyta i zareaguje :) A rannym w tym wypadku życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

cece