Broadway zakończył „Taneczne Półkolonie”

6
04.07.2011
Broadway zakończył „Taneczne Półkolonie”
fot. nadesłane
W pierwszy wakacyjny poniedziałek (27 czerwca) w Szkole Tańca Broadway rozpoczęły się zajęcia taneczne i integracyjne dla dzieci z Elbląga i okolic. Tygodniowym półkoloniom towarzyszyła nie tylko piękna pogoda, ale także dużo śmiechu i dobrej zabawy. Zobacz zdjęcia.
Dzieci w wieku od 6 do 12 lat brały udział w różnorodnych zajęciach. Bawiły się w specjalnie przygotowanej sali zabaw, brały udział w zajęciach tanecznych, integrowały się poprzez udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu.
   Atrakcją półkolonii był też wyjazd do Parku Linowego w Stegnie oraz wspólne plażowanie, ognisko w Bażantarni, a także zabawa w Lunaparku „Bajlandia” w Elblągu.
   Dzieci integrowały się przy wspólnym malowaniu twarzy oraz podczas pokazu mody, które same przygotowały.
   
   
Szkoła Tańca Broadway

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

róbcie wodę z mózgów tych dzieci róbcie, tylko ciekawe kto będzie pracował na wasze emerytury
(2011.07.04)

info

0  
  0
a ty jesteś starym prykiem, który najlepiej małe dzieci by zagonił do roboty bo od 4 roku zycia maja zasuwać na ciebie - nieroba. Zaciąga mi tutaj chińska komuna, gdzie dzieci szyja dla ciebie tanie t-shirty
anty-anonim (2011.07.04)

info

0  
  0
Pewnie, to lepiej niech dzieci siedzą pod blokiem, bo ich rodzice idą do pracy, a jeszcze lepiej zabrać dzieci do pracy. Bo co z nimi zrobicć, to są maluch. Ale u nas czy coś się zorganizuje, czy nie, to i tak źle. Możesz się wypruwać a naszemu kochanemu społeczeństwu i tak nie dogodzisz. Tacy to my jesteśmy. Wstyd!!!!!
(2011.07.05)

info

0  
  0
Super organizacja w bardzo dobrej cenie:)!!
(2011.07.05)

info

0  
  0
No wlaśnie. .. te ceny mnie porażaja. .tydzień pókoloni 450 zl jest standartem w naszym Elblągu, tylko juz przy dwojce dzieci jest to kosmos. .. i cala reszta siezdi przed blokiem sama, boi rodzice tyraja za grosze. , .
(2011.07.05)

info

0  
  0
Jak za drogo to trzeba było dzieciaka na półkolonie zapisać w Hufcu ZHP Elbląg. Półkolonie kosztują 120zł a zabawa dla dziecka taka sama, albo i lepsza! w w w. elblag. zhp. pl/zhp/wakacje/polkolonie-z-harcerzami. html
Jasiu (2011.07.05)

info

0  
  0